Partnerzy Grand Prix Polski 2026

EKSTRALIGA - Strefa Północna

Ostatni/następny turniej

KLASYFIKACJA CYKLU 2026

Strefa Północna
(uwzgledniono 5 najlepszych turniejów)

L.p.Nazwisko i imięKlubRocznikPKT RAZEMI Grand
Prix
II Grand
Prix
III Grand
Prix
IV Grand
Prix
V Grand
Prix
VI Grand
Prix
VII Grand
Prix
VIII Grand
Prix
Pkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣ
1Terekhov, Roman308135063135063145064145064104454
2Chrząszcz, JanAW Senet Janikowo2801047571147589455412475994352
3Czarnotta, JacekMLKS Krajna Sępólno Krajeńskie25984250841495379455463844125062
4Filipek, MariaGZ LZS Darłowo25711475873694251738458435173774552
5Skrzyńska, DanutaMLKS Krajna Sępólno Krajeńskie24873710445474148742497404774350
6Różyczka, AleksanderSIN Razem Świecie2338425073845838467394653654146
7Cetnarski, Maciej PawełMLKS Krajna Sępólno Krajeńskie2257354253641741486374374451
8Filipek, DamianGZ LZS Darłowo18794453737446404644044
9Węsierska, JoannaAW Senet Janikowo1672283042423234437410282803434
10Wasila, IlonaUKS Błyskawica Staniewice119639453293243842
11Chizhykova, KaterynaUKS Roszada Lipno11114506474047
12Sak, KacperMUKS Wieża Kórnicka Kórnik1019435274249
13Chrząszcz, RafałAW Senet Janikowo1019445374148
14Kubiak, KamilAW Senet Janikowo998404884351
15Chizhykov, VitaliiUKS Roszada Lipno9410455553439
16Sak, Karol754313553540
17Popiołek, AnnaAW Senet Janikowo703303323537
18Padzik, MateuszMKS Mazovia Mińsk Mazowiecki64145064
19Kortas, KrzysztofLUKS Zefir Janikowo63135063
20Padzik, ŁukaszMKS Mazovia Mińsk Mazowiecki57104757
21Wocial, MarcinUKS Roszada Lipno57104757
22Gotowski, DawidUKS Komorzanka Komorze57104757
23Napiontek, LeszekSIN Razem Świecie56114556
24Chrząszcz, SebastianAW Senet Janikowo55104555
25Morelowski, JanMKS Mazovia Mińsk Mazowiecki55104555
26Tomczak, PatrycjaAW Senet Janikowo55104555
27Brodzik, ZdzisławUKS SW Jeziorany5394453
28Szutka, JakubMUKS Libero Basznia Dolna5394453
29Makowiecka, WandaSP Królikowo5294352
30Szutka, WładysławMUKS Libero Basznia Dolna5294352
31Filipek, KarolGZ LZS Darłowo5184351
32Kmieć, PaulinaUKS SW Jeziorany5194251
33Marchlewicz, TomaszUKS SW Jeziorany4984149
34Marchlewicz, BartoszUKS SW Jeziorany4884048
35Wiechowski, WojciechIKS Bydgoszcz4884048
36Morka, AdrianUKS Błyskawica Staniewice4764147
37Otto, DamianIKS Bydgoszcz4783947
38Owsiak, RadosławGZ LZS Darłowo4664046
39Zboińska, JuliaUKS SW Jeziorany4573845
40Dziatkiewicz, FilipGZ LZS Darłowo4343943
41Dziodko, WiktoriaUKS SW Jeziorany4373643
42Gliszczyński, ŁukaszGZ LZS Darłowo4373643
43Filipek, AgnieszkaGZ LZS Darłowo4243842
44Terlecki, StanisławI LO Żnin4273542
45Zboiński, GrzegorzUKS SW Jeziorany4273542
46Ufnal, SandraI LO Szubin4173441
47Białecki, KacperZS Szubin4073340
48Malec, KacperAW Senet Janikowo4063440
49Domagała, OlimpiaUKW Bydgoszcz3973239
50Jaśkiewicz, GabrielaUKS SW Jeziorany3963339
51Kiełczewska, WiolettaGZ LZS Darłowo3923739
52Kamiński, MarcelUKS SW Jeziorany3863238
53Białecki, KamilSP 1 Szubin3763137
54Wojas, AdamMLKS Krajna Sępólno Krajeńskie3753237
55Miziuła, MartynaI LO Szubin3663036
56Sikora, MarcinUKS Błyskawica Staniewice3603636
57Statkiewicz, RenataGZ LZS Darłowo3603636
58Tymoszuk, JoachimUKS SW Jeziorany3653136
59Kubalewska, ZofiaI LO Szubin3562935
60Tuliński, MikołajI LO Szubin3462834
61Marchlewicz, AnnaUKS SW Jeziorany3223032
62Terlecka, MariaI LO Żnin3252732
63Frankiewicz, RyszardSzubin3152631
64Olenkowicz, LenaUKS SW Jeziorany3122931
65Kukulski, AleksanderGZ LZS Darłowo3052530
66Szefs, DamianIKS Bydgoszcz2522325
67

WYNIKI

WYNIKI