Partnerzy Grand Prix Polski 2024

Partnerzy Grand Prix polski 2024

Ostatni/Następny turniej

Aktualni liderzy
Ligi Orlików
Marta Wieczerzak
Marta Wieczerzak
Adam Przydryga
Adam Przydryga
Zwycięzcy Ligi Orlików
w Grand Prix Polski 2023
Danuta Bożejewicz
Danuta Bożejewicz
Julian Surma
Zwycięzcy Ligi Orlików
w Grand Prix Polski 2022
Maja Warzywoda
Franciszek Żukrowski

AKTUALNA KLASYFIKACJA CYKLU

L.p.NazwiskoImięKlubPKT RazemI Grand
Prix
Polski
II Grand
Prix
Polski
II Grand
Prix
Polski
Pkt.M-ceΣPkt.M-ceΣPkt.M-ceΣ
1PRZYDRYGAAdamUKS Komorzanka Komorze19112506276067125062
2WIECZERZAKMartaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik188944538606876067
3BEDNAREKWiktoriaNever Give Up Jarocin18394150135063106070
4BOŻEJEWICZDanutaUKS Komorzanka Komorze18211455676067124759
5LEWICKIOskarLUKS Gry Logiczne Wronki17711475856065104454
6KRELAWiktorLUKS Gry Logiczne Wronki16294352104454114556
7MICHAŚAleksanderLKS Czarna Damka Lututów1296323873441104050
8KALINOWSKIJakubLKS Olymp Błonie12611475886068
9STRÓŻYKAntoninaMKSW Pat Miejska Górka114736434212593746
10LEŚNIEWSKIMichałUKS Roszada Lipno10383947114556
11ŻUKROWSKIJanUKS Komorzanka Komorze1039425194352
12STYLIŃSKIAdamLKS Olymp Błonie948394793847
13BRZOZOWSKINikodemUKS Roszada Lipno928404883644
14WASIUTAJulianUKS Komorzanka Komorze917334094251
15MENSFELDGabrielUKS Komorzanka Komorze888384673542
16CZERWIŃSKAZuzannaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik8763036104151
17OLSZAKEmiliaUKS Roszada Lipno84424285242972027
18ŁUKASZEWICZTymonMUKS Wieża Kórnicka Kórnik836283494049
19WOŹNIAKMariuszLKS Olymp Błonie817313893443
20MOLIŃSKIIgorSWKS Sowa Bielawa786273383745
21NOELLEMariaUKS Roszada Lipno767354262834
22ZAJĄCWiktoriaUKS Roszada Lipno766303673340
23SIKORALauraUKS Roszada Lipno738374552328
24ZGARDASylwesterMUKS Wieża Kórnicka Kórnik726313762935
25GIRNDTKamilMKS Mazovia Mińsk Maz.654202483341
26GUZICKI JanSP 4 Zelów52104252
27SOBOLEWSKI DawidMKS Mazovia Mińsk Mazowiecki4893948
28WOLSKI Antoni BogdanMazowiecka Szkoła4593645
29WOLIŃSKI AdamMazowiecka Szkoła4493544
30BARTKOWIAKSzymonUKS Roszada Lipno4173441
31NIEWINSKIErykLUKS Gry Logiczne Wronki3973239
32KOSSAKOWSKI FilipMazowiecka Szkoła3883038
33HELPA PiotrLUKS Gry Logiczne Wronki3782937
34GĄSECKI WiktorMazowiecka Szkoła3682836
35ROBAKJoannaUKS Komorzanka Komorze3562935
36ŻARKOWSKI WiktorMazowiecka Szkoła3582735
37WOLIŃSKI JanMazowiecka Szkoła3482634
38SZÓSTEKSzymonUKS Komorzanka Komorze3362733
39BĄBA WiktorMazowiecka Szkoła3382533
40ZYCHLAMikołajLKS Czarna Damka Lututów3262632
41GARWOLSKA DorotaMazowiecka Szkoła3282432
42KOBIERSKAJuliaUKS Komorzanka Komorze3152631
43KNAP MałgorzataSRW Rychlik3182331
44GOLONKA JakubLKS Czarna Damka Lututów3052530
45ROBAKJuliaUKS Komorzanka Komorze3052530
46CISIAK Jan2972229
47WYSZKOWSKI JanMazowiecka Szkoła2872128
48MACIEJEWSKIDawidLKS Czarna Damka Lututów2752227
49DOMAGAŁA MikolajMazowiecka Szkoła2671926
50ŁODYGAJolantaUKS Roszada Lipno2522325
51MISZTA FilipMazowiecka Szkoła2571825
52NIEDZIÓŁKA ZofiaMazowiecka Szkoła2471724
53BĄK MarcelMazowiecka Szkoła2371623
54WĘGRZYNOWSKA JoannaMazowiecka Szkoła2271522
55ULRYCH ZuzannaMazowiecka Szkoła2171421
56CZUPRYNIAK PiotrLKS Olymp Błonie1961319
57MATEJEK JanSP Lesznowola1861218
58BINIEK AnnaMazowiecka Szkoła1761117
59KRÓL ŁucjaMazowiecka Szkoła1661016
60KOSIŃSKA ZofiaMazowiecka Szkoła156915
61KOSIŃSKI AntoniMazowiecka Szkoła146814
62GŁUCHOWSKI PiotrMazowiecka Szkoła136713
63BRZEZIŃSKA OliwiaMazowiecka Szkoła126612
64FORNALIK JakubMazowiecka Szkoła116511
65KOPEĆ MaciejMazowiecka Szkoła106410
66NIEDZIÓŁKA GabrielMazowiecka Szkoła9639
67SZMALC AlicjaMazowiecka Szkoła8628
68FALA BłażejMazowiecka Szkoła7617
69BABIEJ StanisławMazowiecka Szkoła6516
70SITEK RafałMazowiecka Szkoła6516
71STANIEWSKI JanMazowiecka Szkoła6516
72DEJNEK MartaMazowiecka Szkoła5415
73KURCOŃ KubaMazowiecka Szkoła5415
74NIEDOSPAŁ Magdalena BarbaraMazowiecka Szkoła5415
75ZALECH AdamMazowiecka Szkoła5415
76KACZOR WiktorMazowiecka Szkoła4314
77PIEŃKOWSKA AntoninaMazowiecka Szkoła4314
78CZYŻKOWSKI PatrykMKS Mazovia Mińsk Mazowiecki3213

WYNIKI

WYNIKI